+36 30 898 5395 info@albaprevent.hu

Karrier

Karrier

 Cégünk főállású munkavédelmi szakembert keres.

Feladatok:

– a munkavédelmi tevékenységek ellenőrzése, fejlesztése a mindenkori jogszabályoknak megfelelően,

– mutatók tervezése, ellenőrzése, ezen mutatók javításáért tett intézkedések végrehajtása,

– kockázatelemzések, szabályzatok és intézkedési tervek készítése,

– belső auditok elvégzése megfelelő működés biztosítása érdekében, dokumentációk elkészítése,

– belső ellenőrzések során feltárt hiányosságok megszüntetésére hozott intézkedések végrehajtatása,

– üzembe helyezések, időszakos felülvizsgálatok elvégzése,

– munkabalesetek és foglalkozással kapcsolatos megbetegedések kivizsgálása, jegyzőkönyvezése, nyilvántartása,

– munkavédelmi oktatások megtartása, oktatási anyagok készítése,

– riportok készítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

– legalább középfokú munkavédelmi végzettség,

– legalább 3 év szakmai tapasztalat a munkavédelem területén,

– a munkavédelmi jogszabályok naprakész ismerete,

– Word, Excel, Power Point és Outlook ismeret,

– B kategóriás jogosítvány,

– utazási hajlandóság,

– jó szervező készség,

– rugalmasság,

– önálló munkavégzés, precizitás,

– terhelhetőség,

– jártasság ISO rendszerek bevezetésében és működtetésében,

– gyors lényeglátás, döntéshozás,

– csapatmunka,

– elkötelezettség, megbízhatóság.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

– legalább középfokú tűzvédelmi végzettség,

– környezetvédelmi végzettség,

– emelőgép ügyintézői végzettség,

– ADR tanácsadói ismeretek,

– egyéb, munka-, tűz- és környezetvédelemmel kapcsolatos végzettség,

– tárgyalási szintű angol nyelvtudás írásban, szóban,

– multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

– versenyképes fizetés és juttatási csomag,

– cafeteria juttatások,

– céges autó,

– telefon, laptop,

– kötetlen munkaidő,

– jó hangulatú csapat,

– garantált szakmai fejlődés.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el részletes önéletrajzát, melyben fizetési igényét is feltünteti.